پی‌پال به مشتریان خود امکان پرداخت با ارزهای دیجیتال را می‌دهد (1400/01/11)

سلیمی اکسچنج

به گزارش ZyCrypto، شرکت پی‌پال در سال ۲۰۲۰ اظهار داشت که تصمیم دارد اقداماتی را در راستای سهولت معاملات رمزنگاری در سیستم‌عامل خود پیاده‌سازی کند.

این شرکت، روز گذشته اعلام کرد که کاربران از این پس می‌توانند در امور پرداختی خود از ارزهای دیجیتال مورد تأیید پی‌پال که شامل بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین کش می‌شود، استفاده کنند.

پی‌پال با میلیون‌ها کاربر به عنوان یکی از بزرگترین سیستم‌عامل‌های کاربردی در شرکت‌های فین‌تک از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشد.

دستیابی بیت‌کوین و سایر ارزهای نام‌برده به این پلتفرم‌ پرداختی، دستاورد بزرگی در صنعت ارزهای رمزنگاری‌شده است.

پرداخت با بیت‌کوین

استفاده از بیت‌کوین به سرعت در حال افزایش می‌باشد. این همه‌گیری، در طول زمان، قابلیت‌های بیت‌کوین را بهبود بخشیده و این ارز را در عرصه‌های مختلف مالی گسترش داده‌است.

راه‌یابی کریپتوکارنسی به صندوق پی‌پال و امکان استفاده از آن‌ها به عنوان یک دارایی ارزشمند در امور پرداختی، نشان می‌دهد که اهمیت و کاربرد بیت‌کوین نسبت به گذشته تا چه میزان بیشتر شده‌است.

به گفته دن شولمن، مدیرعامل پی‌پال: این سرویس به تازگی راه‌اندازی شده و در ماه‌های آینده ارائه می‌شود.

نحوه پرداخت ارزهای دیجیتال در پی‌پال، تفاوت زیادی با استفاده از کارت‌های اعتباری و دبیت کارت ندارد. برای انجام این کار، کافیست بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین یا بیت‌کوین کش را به پول نقد تبدیل کرده، در کیف پول خود ذخیره کنید و به سادگی از دارایی خود جهت خرید یا به عنوان ارزشی در تجارت خود استفاده کنید.

شولمن نسبت به طرح خود اظهار امیدواری کرد و گفت: ارزهای دیجیتال از یک کلاس دارایی با قابلیت خرید و فروش به یک منبع بودجه قانونی تبدیل شده‌اند که میلیون‌ها سرمایه‌دار و بازرگان در دنیای واقعی آن‌ها را در تجارت خود به کار می‌گیرند.

با اینکه همچنان نگرانی‌هایی از بابت نوسانات قیمت بیت‌کوین و سایر رمزارزها وجود دارد، پی‌پال قصد دارد با تبدیل ارزهای دیجیتال به ارز فیات با این مشکل مقابله کند.

سلیمی اکسچنج - واحد تخصصی تحلیل و تولید محتوا

منبع: https://b2n.ir/q65962