راهنمای ثبت نام و استفاده از خدمات سلیمی اکسچنج1-گاهی ایمیل ثبت نام به پوشه هرزنامه یا spam ارسال میشود.از کاربران عزیزی که در این مجموعه ثبت نام می نمایند خواهشمندیم در صورت دریافت نکردن ایمیل تاییدیه ثبت نام به پوشه هرزنامه یا spam مراجعه فرمایند.

2-جهت ثبت نام و احراز هویت در سلیمی اکسچنج میتوانید از لینک راهنمای  HelpSE.blog.ir استفاده نمایید.

3-جهت ثبت نام در سلیمی اکسچنج داشتن تلفن ثابت الزامی نیست.

4-جهت فروش ارز های الکترونیکی به سلیمی اکسچنج احرازهویت و تایید حساب کاربری الزامی نیست و تنهابا ساخت حساب کاربری و ثبت حساب بانکی میتوانید ارز الکترونیکی خود را به سایت بفروشید.

5-اولین سفارش خرید در سلیمی اکسچنچ باید به صورت دستی از دستگاه خود پرداز واریز شود،پس از آن حساب کاربری تایید شده و خرید های بعدی با استفاده از درگاه بانکی آنلاین پرداخت خواهد شد.

6-پشتیبانی از طریق تیکتینگ(ارسال تیکت)در سایت،اصلی ترین و سریعترین روش ارتباط با پرسنل بخش های مختلف سلیمی اکسچنج میباشد،در کنار تیکتینگ،پشتیبانی از طریق تلگرام نیز انجام خواهد شد.

7-ساعات کاری دفتر مرکزی خدمات پرداخت بین المللی سلیمی اکسچنج،  8:30 الی 14:00 و 17:00 الی 21:00 میباشد.پاسخگویی (تلفنی) فقط در این زمان انجام خواهد شد.

8-ارسال ریال توسط سلیمی اکسچنج در سریعترین زمان ممکن صورت میگیرد،با این حال به علت محدودیتهای بانکی ممکن است ارسال  تا حداکثر یک روز کاری به طول بینجامد.لطفا قبل از ثبت سفارشات خود،توضیحات ذکر شده در صفحه ثبت سفارش را به دقت مطالعه نمایید.

9- در سیستم انتقال وجه پایاپای(واریز پایا با شماره شبا) بانک مبلغ را  اولین روز کاری ،در ساعات 5:00 یا 16:00 به حساب بانکی شخص واریز میکند،لذا در صورتی که ایمیل یا پیامکی با عنوان(واریز وجه به حساب  بانکی شما با موفقیت انجام شد) از سایت سلیمی اکسچنج دریافت نمودید ولی هنوزمبلغی به حسابتان واریز نشده بود،یعنی مبلغ به صورت پایا ارسال شده و طبق قائده فوق الذکر به دستتان خواهد رسید.

10-مبادلات بیش از 2000دلار میتواند به صورت حضوری به دفتر شرکت سلیمی اکسچنج انجام شود.برای این امر،تعیین وقت قبلی الزامیست.

11-سلیمی اکسچنج هیچگونه خدماتی به سایت های شرطبندی و قمار و کاربران اینگونه سایت ها ارائه نمیکند.

12-اصلی ترین منبع و رفرنس مجموعه سلیمی اکسچنج برای بهبود ارائه خدمات، استفاده از نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان محترم میباشد،لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.